U11 TAKIMIMIZA MORAL YEMEĞİ

Aktif .

Pazar günü U11 Ligi Play-Off Final maçına çıkacak olan U11 takımımız için düzenlenen yemekte altyapı yöneticimiz Özgür Zengin, U11 takımımızın teknik direktörü Turgay Can, aileler adına Ergenekon Yılmaz ve kulübümüzün genel müdürü Doğan Mutlu konuşma yaptılar.

KENDİLERİ MİNİK YÜREKLERİ BÜYÜK

Pazar günü şampiyonluk mücadelesine çıkacak U11 takımımıza perşembe akşamı moral amaçlı düzenlenen yemekte ilk olarak Özgür Zengin söz aldı. U11 takımından A takımına kadar bir aile olduğumuza dikkat çeken Özgür Zengin " En küçük grubumuz Göztepemiz'i çok iyi bir turnuvada temsil etti ve bu turnuvada bizim için şu an şampiyonlar bizim için artık şampiyonluk maçı o kadar da önemli değil çünkü misyon olarak görevlerini çok iyi yaptılar ve bizi bu noktaya kadar taşıdılar. Ben huzurlarınızda öncelikle çocuklarımıza, teknik ekibe ve sizlere teşekkür ediyorum. Velilerimizden şunu istiyorum her şeyden önce bunlar çocuk bu yüzden kendi üzerlerine düşen görevden fazlasını istemeyelim. Şimdilik çocuklarımızın sadece mutlu olmasını, eğlenmesini istiyoruz. 16-17 yaşına geldiklerinde de eğitilmiş birer futbolcu olarak Göztepemiz'i daha iyi yerlerde temsil ederek profesyonel takıma aday futbolcular olmalarını istiyoruz ama şu anda her şeyden önce önemli olan okul başarısı. " şeklinde konuştu. Özgür Zengin sözlerini tamamlarken " Bu turnuvada başından sonuna kadar takımımızın yanında olan ve turnuvanın camia tarafından duyulmasını sağlayan GözGöz Tv ekibine de teşekkür ediyorum " diyerek ekibimizi onure etti.

Özgür Zengin'den sonra aileler adına söz alan Ergenekon Yılmaz U11 kadrosunun ailelerine teşekkür ederek " Ben 93'ten bu yana bu camianın içindeyim ve ilk defa böyle bir aile topluluğu içinde bulunuyorum. Hepiniz iyi ki varsınız " şeklinde konuştu.

Kulübümüzü temsilen yemekten bulunan Doğan Mutlu ise " Önümüzdeki 10 sene Göztepe'ye damgasını vurmasını beklediğimiz çocuklarımız inşallah sizlere, İzmir'e, Türk milletine layık birer nesil olarak yetişecek ve beraber yol alacağız. Elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız biz bir aileyiz. " dedi.

Son olarak söz alan U11 takımımızın hocası Turgay Can ailelere teşekkür ederek " Buraya kadar geldik inşallah pazar günü de bunun bir simgesi olarak o kupayı alarak Gürsel Aksel'e getireceğiz " diyerek hedeflerini dile getirdi.

Göztepe U11 takımımız pazar günü saat 14:00'de Taç Sanayi sahasında Pınargücü ile final maçı oynayacak.

Mert SARIBAŞ - GözGöz Tv


 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest