GÖZGÖZ BONUS CARD

Aktif .

Göztepe Spor Kulübü ve Denizbank işbirliği sonucu hayata geçen " GözGöz Bonus Card " projesini daha yakından tanımak için Denizbank Güzelyalı şubesini ziyaret ettik.

DENİZBANK SARI KIRMIZI

23 Ocak 2014 tarihinde kulüp binamızda lansmanı yapılan GözGöz Bonus Card'ı, avantajlarını, taraftarımıza sağlayacağı kolaylıkları yakından öğrenmek için Denizbank Güzelyalı şubesini ziyaret ettik. Haber yapmak için gittiğimiz bankada oldukça sıcak karşılandık. Bankada çalışanları Göztepe forması ile görmek bizleri mutlu ederken müşterilerde işlerini hallederken bir yandan Göztepe hakkında konuşuyorlardı.

Bu güzel ortamda Denizbank Güzelyalı şube müdürü Günhan Sun ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

* Göztepe size neyi ifade ediyor ?

- Doğduğum, çalıştığım ve mutlu olduğum yer. Ben zaten çocukluğumu Gürsel Aksel tesislerinin etrafında geçirdim. O sahada top oynadım, daha çim yokken oranın tozunu yuttum ve sonrasında 2-3 yıllık bir futbol yaşantım oldu. Burada hep mutlu anılarım var. 

* Peki Göztepe ile işinizde buluşmuş olmak nasıl bir duygu ? 

- Biz zaten Denizbank Güzelyalı şubesi olarak kulübün tüm bankacılık işlemlerinde faaliyet gösteriyorduk fakat bu proje ile artık Göztepe taraftarına da hizmet vereceğiz. Bu proje ortaya çıktığında büyük bir heyecan duydum. Hem  Bankamızın hem de Göztepe'mizin kazançlı çıkacağı böylesine önemli bir projenin hayata geçirilmesi ben ve şubedeki diğer Göztepeli çalışanlar için mutluluk verici.

* GözGöz Bonus Card'ı nasıl edinebiliriz ? 

- Tüm Denizbank şubelerinden ( Ege bölgesinde 52 tane ), iletişim merkezlerinden, Denizbank internet şubesinden  ve SMS yolu ile ( GOZGOZ TCKİMLİKNO YAZIP 3280'e göndererek ) başvuru yaparak taraftarlarımız kolayca kredi kartını edinebilirler.

* Kampanyanın hedefi nedir ? 

- Tarihe adını altın harflerle yazdırmış Göztepe'ye taraftarı sayesinde ek bir gelir kalemi sağlamak en önemli hedeflerden biri. Göztepe bu karta sahip olan 16. kulüp oldu. Şu ana kadar 153.000 taraftar kartı var, bizim Göztepe'mizden beklentimiz yüksek 2 yıllık sürede 20.000 kart üyesine ulaşmak istiyoruz. Başarı geldikçe bu sayı daha da artacaktır.

* Bu tip kartlarda yıllık ücretler gibi ekstra ücretler ile karşılaşabiliyoruz. Buna karşı özel kampanyalar var mı ?

- Göztepe taraftarı yaptığı alışverişler ve verdiği yıllık ücret üzerinden kulübüne katkı sağlamış, para kazandırmış olacak. Yani taraftarın da çorbada tuzu olacak. Ayrıca Mart ayı sonuna kadar kartı alanlar ilk alışverişlerinde 40 TL bonus kazanacaklar.

Bir de " Takımın kazandıkça sen de kazan " kampanyamız var. Kartı edinen taraftarlarımız Göztepe'nin kazandığı maçlarda attığı gol kadar bonus kazanacaklar.

* Masanızda duran " İnadına Göztepe " kitabı dikkatimizi çekti. Kitap hakkındaki yorumlarınız neler ? 

- Bazen sevinci bazen hüzünü anlatan çok güzel bir kitap. Kısaca samimi, içten yani bizden bir kitap. Özant beyin yazısını da okudum kendisi arkadaşım olur, birçok anı gözümde canlandı.

* Son olarak Göztepe taraftarına iletmek istediğiniz bir mesaj var mı ?

- İnegölspor maçı ile içerideki maçlar başlıyor. Bizde hemen işe koyulmayı planlıyoruz. Maç günü GözGöz karavanında kredi kartı satışı olacak. İlerisi için izin verilirse tribün içinde de stand açmayı düşünüyoruz.

Göztepe efsanesinin doğduğu Güzelyalı semtimizde Denizbank çalışanlarının Göztepe forması ile sarı kırmızı bir şekilde çalıştığını görmek bizleri mutlu etti. Bu keyifli ve bilgilendirici sohbet için bizi misafir eden güleryüzlü Denizbank Güzelyalı şubesini teşekkür ediyor ve tüm taraftarımızı bu kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz.

GÖZGÖZ TV  ÖZEL HABER

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest