ERSAN KUŞAKÇI VE DOĞANCAN DEMİRCİ İLE SÖZLEŞME İMZALADIK

Aktif .

Göztepemiz transferin son gününde 1992 doğumlu Ersan Kuşakçı ile 3,5 yıllık, 1994 doğumlu kaleci Doğancan Demirci ile ise 4,5 yıllık sözleşme imzaladı. Ayrıca Kubilay Baktır da profesyonel sözleşmeye imza attı.

Göztepemiz ara transfer döneminin son gününde Almanya doğumlu gurbetçi futbolcu Ersan Kuşakçı ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı. Almanya'da futbola başlayan ve burada çeşitli kulüplerde forma giyen Ersan'ın Türkiye kariyerinde Adıyamanspor ve Altay bulunuyor. Bu sezonun başında Altay ile anlaşan Ersan sezon boyunca sadece 2 Türkiye Kupası maçında şans bulabildi. Sol açık pozisyonunda görev alan Ersan Kuşakçı bugüne kadar pek çok takım tarafından denenmesine rağmen kendisinden beklenilen çıkışı bir türlü gösteremedi.

Transferin son günündeki bir diğer hamlemiz ise Beşiktaş'tan Doğancan Demirci oldu. Beşiktaş ile sezon sonunda bitecek sözleşmesini fesh ederek Göztepemiz ile 4,5 yıllık sözleşme imzalayan 1994 doğumlu Doğancan Beşiktaş macerasından önce Alibeyköyspor'un kalesini koruyordu.

KUBİLAY PROFESYONEL OLDU

Uzun süredir altyapımızda forma giyen ve attığı goller ile adından söz ettiren 5 Eylül 1995 doğumlu Kubilay Baktır bugün kendisini profesyonel yapan sözleşmeye imza attı. Kubilay Göztepemiz ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladı.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest